1. W ramach obchodzonych "Dni Witkowa" zapraszamy także do wspólnej modlitwy o godz. 12:00 w intencji Samorządu UGiM, zmarłych z Ich Grona oraz za wszystkich Mieszkańców. Nabożeństwo ku czci NSPJ wraz z procesją eucharystyczną – dziś po Mszy św. o godz.10:30.
  Jednocześnie w kalendarzu parafialnym jest to III niedziela m-ca z ofiarami na tacę – wspierającymi fundusz remontowo–renowacyjny kościoła i przyległych budynków.
 2. W sobotę, 24.06.br. obchodzimy Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Msza św.w intencji Mieszkańców Soł. Mąkownica będzie sprawowana przy świetlicy o godz. 19:30.
 3. Dodatkowa okazja do Spowiedzi św. dla dzieci i młodzieży – na zakończenie tegorocznej edukacji szkolnej będzie w najbliższą środę od godz. 16:00.
  O godz. 18:00 prosimy młodzież, która w tym roku ukończyła katechezę parafialną.
 4. Zakończenie Oktawy Bożego Ciała nastąpi w najbliższy czwartek podczas jedynej Mszy św. Koncelebrowanej o o godz. 19:00 wraz z procesją do 4 stacji: W tym roku poprosimy o zbudowanie ołtarzy mieszkańców z: a)Wiekowa, b)Głożyn, c)Piasków i  d)Mąkownicy
  Gościć będziemy orkiestrę dętą ze Strzałkowa. Do udziału zapraszamy również tegoroczne dzieci pierwszokomunijne i młodzież po bierzmowaniu. Po zakończonych ceremoniach poświęcimy wianki z kwiatów i ziół.
 5. W piątek o godz. 8:00 zapraszamy na wielkie Dziękczynienie – młodzież Gimnazjum i ZSP wraz ze swymi pedagogami. Zaś o godz.10:00 wspólnie podziękujemy za cały rok szkolny 2016/17 z dziećmi, rodzicami i nauczycielami Szkoły Podstawowej.
 6. W najbliższy piątek przypada Uroczystość NSPJ wraz z Eucharystią Koncelebrowaną i procesją również o godz. 19:00.
 7. Przypominamy zainteresowanym, że tegoroczna Piesza Pielgrzymka Witkowska odbędzie się w dn. 29.07 – 6.08.br. Spotkanie organizacyjne z możliwością zapisów wszystkich chętnych nastąpi dzisiaj (ndz.) o godz. 18:00 w Sali Dzieciątka Jezus.
 8. Zebranie ministrantów, lektorów i ich rodziców wyjeżdżających na obóz wypoczynkowy do Smerzyna odbędzie się w sobotę po Mszy św. o godz. 18:00 również w tej samej sali.
 9. Pragniemy poinformować, że w ostatnim czasie wykonaliśmy nowe pokrycie dachowe wraz z wszystkimi rynnami i zabezpieczeniami blachowymi Kaplicy Miłosierdzia Bożego na cmentarzu.

Przy wyjściu z kościoła polecamy nabycie prasy katolickiej!
W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy w naszej Rodzinie Parafialnej: śp.Wandę Wolek i Jacka Łuczaka. Polecamy Ich i naszych bliskich zmarłych, Miłosierdziu Bożemu!