1. W poniedziałek, 26.06.br. przypada III Rocznica wniesienia relikwii Św. Apostołów i Orędowników Miłosierdzia Bożego: Św. S. Faustyny i Św. Jana Pawła II do naszej świątyni i wspólnoty parafialnej. Przy okazji zachęcamy do częstego nawiedzania kaplicy, która cieszy się Ich szczególną obecnością!
  2. W środę, 28.bm. obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Poznańskiego Czerwca 1956 r., który przypomina zryw robotniczy oraz walkę o wolność i niepodległość. Ogarniamy szczególną pamięcią modlitewną wszystkich tragicznie poległych w tym czasie.
  3. W środę, 29.06.br. przypada Uroczystość Św.Apostołów - Piotra i Pawła. Msze św. będą sprawowane wg dotychczasowego porządku, oprócz Eucharystii południowej o godz.12:00. Nabożeństwo ku czci NSPJ – po Mszy św. o godz.17:00. Biuro Parafialne - będzie nieczynne.
  4. W przyszłą niedzielę, 2.07.br. gościć będziemy ponownie misjonarza z Ukrainy O. Marka Kowalskiego - Paulina, który zatrzyma się w naszej parafii na kilka dni posługiwania. Jednocześnie chcemy pomóc materialnie w budowie Sanktuarium MB Częstochowskiej w Mariupolu, gdzie O. Marek obecnie pracuje.
  5. Po zakończeniu Oktawy Bożego Ciała wyrażamy serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przez swoją życzliwość i aktywność uświetnili przebieg procesji i budowy ołtarzy na trasie. Dziękujemy również Policji i OSP – za zapewnienie bezpieczeństwa. Bóg zapłać!
  6. Wyjazd ministrantów i lektorów do Smerzyna nastąpi jutro (pon.) o godz. 7:00.
  7. Na czas wakacyjno-urlopowy polecamy prasę katolicką. Wszystkim życzymy również miłego wypoczynku w gronie najbliższych!