1. We wtorek, 2.04.br. przeżywać będziemy 14. Rocznicę Odejścia do Domu Ojca ukochanego Papieża – Jana Pawła II. Pamiętną godzinę 21:37 wraz z melodią pt. "Barka" przypomni nam dźwięk carillonu. Kościół będzie również otwarty na kilka minut modlitwy przed Najśw. Sakramentem i przy Jego relikwiach.
  2. W dn. 6-10.04.br. odbędą się w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne dla dorosłych i dzieci szkoły podstawowej. Rodziców, nauczycieli i wychowawców prosimy o współpracę. Poprowadzi je O. Wiesław Nazaruk OMI. Programy są wywieszone w gablotach, szkołach oraz w aktualnościach strony internetowej parafii. Prosimy wszystkich o zagospodarowanie czasu dla Pana Boga i dla siebie!
  3. Przed nami I Czwartek z modlitwami o powołania do Służby Bożej, I Piątek ze Mszą Św. Wynagradzającą, Spowiedzią św. od godz.15:30 i Drogą Krzyżową o godz.17:30 oraz I Sobota M-ca wraz ze Mszą św. Wynagradzającą Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 7:00.
  4. Chorych i starszych w domach nawiedzimy również w piątek i sobotę od godz.8:00. Także nadzwyczajni szafarze posługiwać będą chorym z Komunią św. w dniu Spowiedzi Św. – 13.04.br od godz. 8:00.
  5. Powoli kończymy prace związane z remontem i wymalowaniem prezbiterium naszej świątyni. W przyszłą niedzielę, 7.04.br.podczas Uroczystej Sumy o godz.10:30 w ramach Rekolekcji Wielkopostnych dokonamy poświęcenia odrestaurowanej świątyni. Jest to ważny moment w życiu naszej parafii i miasta, gdyż w całej historii obecnego budynku dokonano remontu i malowania wnętrza - czwarty raz w nawie głównej i trzeci raz w kaplicach bocznych, gdyż są później dobudowane. Cieszymy się wszyscy ze wspólnego dzieła i zapraszamy na wielkie "Dziękczynienie" wobec Pana Boga i wiernych, którzy modlitewnie i materialnie wspierali to przedsięwzięcie - głównie podczas III niedziel miesiąca.
  6. Pielgrzymka ministrantów-seniorów do Częstochowy odbędzie się 1.04.br. Wyjazd o godz. 6:00.
  7. Dzisiaj polecamy "Przewodnik Katolicki" z dodatkiem "5 minut z Bogiem". W Biurze Parafialnym można też nabywać kartki świąteczne z fotografią naszego kościoła oraz Misericordinę.