Drodzy Parafianie i Szanowni Goście!

Zmartwychwstanie Chrystusa niesie ze sobą wspaniałe wartości afirmacji nowego, pięknego życia! Napełnieni Mocą Bożego Ducha wykorzystajmy to w naszych wspólnotach rodzinnych, sąsiedzkich, zawodowych i w całym Narodzie. Życzymy radosnych Świąt spędzonych w gronie najbliższych. Alleluja !!!

  1. Dzisiaj Msze św. będą sprawowane według porządku niedzielnego. Przed Sumą o godz. 10.30 odbędzie się procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła. Uroczyście i publicznie ogłosimy, że Chrystus zmartwychwstał i żyje!
  2. W Poniedziałek Wielkanocny – Msze św. jak w niedzielę, z ofiarami na KUL.
  3. Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Miłosierdzia Bożego, którą poprzedza Nowenna – codziennie o godz. 17.30.
    Msze Św. w kościele - o godz. 7:30, 9:00 i 10:30 z okolicznościowym nabożeństwem. Zaś o godz. 14.00 na Cmentarzu Parafialnym, przy Kaplicy Miłosierdzia będzie sprawowana Msza św. w intencji wszystkich zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu. Kaplica będzie otwarta do godz. 20.00, aby umożliwić osobistą modlitwę. Nie będzie już Mszy św. o godz. 12:00 i 17:00.
  4. Serdeczne podziękowanie dla osób, które złożyły ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego oraz Siostrom Służebniczkom, Lektorom-Seniorom i p. Kościelnemu – Organiście za prace dekoracyjne. Bóg zapłać!
  5. Na czas świąteczny polecamy specjalne wydanie "Przewodnika Katolickiego" z dodatkiem: "5 Minut z Bogiem"