1. Dzisiejsza Niedziela Biblijna pragnie nas wszystkich uwrażliwić na czytanie Słowa Bożego i odnajdywanie wartości życiowych stąd wynikających.
  2. Podczas trwającego miesiąca maryjnego zapraszamy o godz. 17:30 na nabożeństwa majowe. Mieszkańcom wiosek proponujemy spotkania modlitewne przy figurach i przydrożnych krzyżach.
  3. Przy okazji pragniemy zaprosić mieszkańców Mąkownicy na spotkanie przy figurze we wtorek,7.05.br. o godz.18:30.
  4. W środę, 8.05.br. przypada Uroczystość Św. Stanisława B-pa - głównego patrona Polski. W tym dniu o godz.17:00 rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie dzieci do I Komunii Św..
  5. Kolejne spotkanie odbędzie się w piątek również o godz.17:00 podczas Eucharystii.
  6. W piątek, 10.05.br. o godz.17:00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania również na Eucharystię, nabożeństwo majowe i instrukcję liturgiczną .Dodatkowa Spowiedź Św. dla nich i najbliższych odbędzie się w sobotę,11.05.br. od godz.15:00.
  7. Wspólnota Kościoła Domowego zaprasza na Adorację Najśw. Sakramentu w sobotę, 11.05.br. po nabożeństwie majowym. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do Służby Bożej.
  8. Pragniemy poinformować Szan. Parafian, że przed tygodniem zakończyliśmy remont i odmalowanie całej zewnętrznej elewacji oraz wszystkich drzwi kaplicy cmentarnej p.w. Miłosierdzia Bożego. Dzieło to wpisuje się jednocześnie w otwarcie dwóch kwater w nowej części cmentarza: Św. Faustyny i Św. Jana Pawła II.