1. W ramach trwających Nabożeństw Majowych zapraszamy Mieszkańców Małachowa ZM we wtorek o godz.19:00. Zaś w kościele Nabożeństwa Maryjne są połączone codziennie ze Mszą Św. wieczorną o godz.17:00.
  2. W środę, podczas Eucharystii o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Sakramentu Pojednania i I Komunii Św. Spowiedź Św. dla nich i ich rodziców nastąpi w piątek o godz. 15:15.
  3. W tym czasie wspominać będziemy ważne wydarzenie w naszej Rodzinie Parafialnej - Misji św., które prowadzili OO. Redemptoryści z Tuchowa w dn.26.05-1.06.2012r. Na wzgórzu świątynnym został wtedy ustawiony i poświęcony nowy krzyż misyjny z bardzo wymownym napisem–przesłaniem dla potomnych: "Bóg jest Miłością’". Odwołujemy się również do Renowacji Misji, które dobyły się w dn.25.05-31.05.2013r. Jako wotum dziękczynne za to dzieło ewangelizacyjne została poświęcona i umieszczona w naszym kościele ikona MBNP przeznaczona do kultu wiernych. W te ważne, historyczne wydarzenia wpisały się również relikwie Obojga Orędowników i Apostołów Miłosierdzia Bożego: Św. Jana Pawła II i S. Faustyny przekazane nam i przywiezione 24.05.2014 r. przez liczną delegację - pielgrzymkę. Dlatego pragniemy w tych dniach nieustannie dziękować Panu Bogu za otrzymane łaski!
  4. W sobotę, 25.05.br. o godz.10:00 w Katedrze Gnieźnieńskiej Ks. Prymas udzieli święceń kapłańskich 3 diakonom z naszej Archidiecezji. Pragniemy poinformować Szan. Parafian, że święcenia prezbiteratu przyjmie również nasz Diakon Przemysław.
  5. W niedzielę obchodzimy Dzień Matki. W naszej Rodzinie Parafialnej będzie to dzień wyjątkowy, bowiem podczas Mszy św. o godz.10:30 grupa dzieci przystąpi do I Komunii Św. Zaś o godz.12:00 Ks. Neoprezbiter Przemysław Robaszkiewicz będzie sprawował Mszę Św. Prymicyjną .Jako Parafia Św. Mikołaja chcemy po zakończeniu Eucharystii przez różne delegacje złożyć szereg życzeń na podjęcie pomyślnej drogi kapłańskiej. Prezentem "na dobry początek" będzie składka o godz.12:00 ofiarowana dla Ks. Neoprezbitera na Jego "misyjny bukiet".
  6. Nabożeństwo majowe w przyszłą niedzielę z udziałem dzieci pierwszokomunijnych, ich rodzin i wszystkich chętnych odbędzie się wyjątkowo o godz. 16:00.