1.Dzisiaj przypada Dzień Matki wraz ze szczerą modlitwą za nasze mamy, również zmarłe.

2.W naszej Rodzinie Parafialnej obchodzimy dwie przepiękne uroczystości: o godz.10:30 grupa dzieci przystąpi do I Komunii św., a godz.12:00 Ks. Neoprezbiter Przemysław Robaszkiewicz będzie sprawował Mszę Św. Prymicyjną.

Nabożeństwo Majowe z udziałem dzieci pierwszokomunijnych dzisiaj (wyjątkowo) o godz.16:00.Zapraszamy również rodziców, chrzestnych ,przybyłych gości i wszystkich chętnych!

3.W przyszłą niedzielę, o godz.10:30 w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego dzieci będą obchodzić I Rocznicę przyjęcia Komunii Św. .Okazja do Spowiedzi św. dla nich będzie w piątek od godz.15:15.

4.Następna niedziela to jednocześnie Święto Dziękczynienia - duchowe wotum wdzięczności za niepodległość i wolność z ofiarami na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

5.Od piątku rozpoczynamy również Nowennę przed Zesłaniem Ducha Św..

6.Mieszkańcy Malenina są zaproszeni na Nabożeństwem Majowe przy krzyżu we wtorek o godz.19:00.

7.Organizujemy kolejną pielgrzymkę do Niepokalanowa, Szymanowa i Rybna - 9.08.br..Szczegóły i zapisy w każdą środę w Sali Dzieciątka Jezus w godz.10:00 – 11:00.

Przy wyjściu polecamy nabycie Przewodnika Katolickiego z dodatkiem „ 5 minut z Bogiem”. Na stoliku pod chórem wyłożone są również gazetki propagujące „Marsz dla życia i rodziny”, który odbędzie się 8.06.br. o godz.15:00 w Gnieźnie. Można zabrać je do domu.